Нотатки лінгвомана

Блог про подорожі, країни, мови, програмування, музику, книги та купу інших речей, які мене захоплюють

Month: лютого 2015

Новий кавер: Babak Rahnama – Peyda kon mara (پیدا کن مرا). Відео, акорди та текст.

3 роки тому я вперше почув цю пісню, коли був в Узбекистані. Вона досить попсова, але мелодійність та перська мова роблять її гарною. Тоді я й не думав її співати, але рік тому почав вчити фарсі. Саме під впливом мови захотілося зробити кавер на пісню.

Цей день настав, пісня записана і чекає своїх слухачів 🙂

Акорди та текст:

Em                        D                                            Hm                        C     D
Peyda kon mara shayad ashna basham ba to peyda kon mara
Em                        D                                            Hm                        C     D
Ashna kon mara ba ghalbe mehraboonet bidar kon mara
Em                        D                                            Hm                        C     D
Peyda kon mara shayad ashna basham ba to peyda kon mara
Em                        D                         Hm                        C     D
Bidar kon mara to in shabe royaee bidar kon mara

Am            Em                      G                    D
Too in shabe royaee haro ke ba to boodam
Am Em                     D
Bia ba man yeki sho avvalino o akharinam
Am           Em                    G                  D
Mikham az to bekhoonam mikham ba to bemoonam
Am Em                   D
Bia ghalbamo ehsas kon

Якщо пісня вам сподобалася, mp3-версію ви можете завантажити тут.

 

100 днів нових звичок. Дні 29-40.

Після чотирьох тижнів стоденки я вирішив переглянути підхід до сну. З самого початку мета була прокидатися о 6:00. За 28 днів я побачив, що це занадто рано, а в дні, коли прокидався між 6:30 та 7:15, то почуваюся бадьорим та сповненим сил. Тож я вирішив трохи видозмінити пункт про сон і замість підйому чітко о шостій прокидатися не пізніше 7:00. Результат: 6 з 12. Так, і це не завжди виходило.

Фізичні вправи почав робити лише останні 2 дні. Роблю розминку всіх суглобів. Це займає всього 10 хвилин, але розігріває і заряджає енергією все тіло.

Нарешті відчув зрушення в підході до харчування. Звик не їсти після 21:00 (іноді після 20:00), не переїдати, їсти овочі та брати щодня з собою на роботу фрукти. Як видно на графіку іноді трапляються винятки, але звичка сформувалася і потроху перетворюється в щоденний ритуал.

Continue reading

100 днів нових звичок. Дні 20-28. Моїми очима стали вуха.

Цього разу я публікую звіт за 9 днів, щоб з наступного разу перейти на щотижневе звітування. Так значно простіше міряти час, ніж 9-10 денними відрізками, якось більш природньо.

Ці 9 днів видалися незвичайними, адже на них припала операція на оці і реабілітація після неї. Мені довелося вигадувати, що ж робити з усіма справами де задіяні очі, бо не хотілося переривати плани й сидіти без діла навіть у такій ситуації.

Copy: | Create infographics

Часто проблеми зі здоров’ям — це показник того, що в чомусь ми перегнули палицю і порушили баланс, а час для одужання — ще й чудова нагода привести до ладу думки, зробити переоцінку цінностей, банально, перезавантажитись. От і в мене цілі дев’ять днів була купа часу, вільні руки й вуха та бажання навести лад в голові. Я вирішив, наскільки це можливо, замінити зорову діяльність на слухову. Моїми очима стали вуха 🙂
Continue reading

Про особливості затвердження додатків у Apple та російсько-узбецький словник для iOS

На початку цього року я поставив собі за мету випускати один новий словник на місяць. Ще 25 січня залив російсько-узбецький словник в iTunes Connect сподіваючись на затвердження якраз до кінця січня, але цього разу Apple затверджували додаток днів 9 замість стандартних 5-7. Окрім того мені пощастило підгледіти за процесом затвердження додатку зсередини (за допомогою Flurry).

В своїх додатках я встановлюю систему внутрішньої аналітики Flurry, щоб приблизно розуміти аудиторію, поведінку користувачів у додатку та технічні особливості пристроїв на яких встановлені мої додатки. І ось першого ж дня, коли словник відправився на рев’ю, я помітив, що в додатку відбувлася якась дивна активність — додаток був запущений 36 разів з Північної Америки.

Також я побачив, що:  Continue reading

Copyright © 2024 Нотатки лінгвомана

Theme by Anders NorenUp ↑