Нотатки лінгвомана

Блог про подорожі, країни, мови, програмування, музику, книги та купу інших речей, які мене захоплюють

100 днів нових звичок. Результати половини шляху.

Фото: Douglas Scortegagna
От і минули перші 50 днів стоденки, половину шляху пройдено. Є як і досягнення, так і провали, та головне, що є залізно сформовані звички та зв’язки звичок (ритуали). За ці 50 днів я вивів для себе своєрідну формулу закріплення звичок — їх потрібно виробляти не окремо, а збирати до купи і повторювати у певній послідоності. Таким чином ця послідовність, чи краще зв’язка, стає однією великою звичкою. Наведу приклад ранкової зв’язки звичок:

 • прокинувся
 • сходив в душ
 • поставив чайник
 • зробив зарядку
 • залив чай та вівсянку окропом
 • написав ранкові сторінки
 • поснідав
 • почитав 10 хвилини за чаєм
 • попрацював над проектом чи постом в блозі
 • зібрався на роботу (склав їжу на обід в рюкзак)
 • пішов пішки на роботу по дорозі слухаючи один з подкастів — зазвичай Luke’s English Podcast чи урок перської мови

Комусь така щоденна рутина може здатися нудною та одноманітною. Не погоджуся, адже ви вирішуєте чим наповнити кожну дію — що писати, читати, слухати, яку зарядку робити. Саме тут є простір для уяви. Регулярність — запорука успіху у будь-якій справі.

Для початку покажу графік за 41-50 дні, а далі опишу результати перших 50 днів відносно цілей 100-денки.

Отже, результати перших 50 днів відносно цілей стоденки:

1. Почав значно частіше займатися музикою і записав 2 нові кавери на ютюб. Виконав план 100-денки, але тепер хочу записати ще мінімум 2 пісні — «Відьму» Віктора Пашника та «Skinny Love» за версією Ed Sheeran.

2. Почав активно та регулярно вести блог. 7 публікацій за перші 50 днів.

3. Майже щодня, за рідкісними виключеннями, пишу ранкові сторінки. Почав писати швидше і більш зосереджено.

4. Сформував всі звички, що стосуються харчування, але провалився у відмові від вживання солодкого.
Це все й зіпсувало. Думав скинути вагу, але натомість набрав і дійшов до ручки з позначкою 100,2 кг…
На вихідних купив ваги і візьму це питання під контроль. До закінчення стоденки планую зменшитися принаймні до 95 кг, а за наступні 100 днів до своєї природньої ваги у 85 кг.

5. Словники. Випустив безкоштовний російсько-узбецький словник і майже закінчив розробку платного узбецько-англійського. Буду запускати його на тижні. До слова, російсько-узбецький словник за перший місяць завантажило 906 людей, що досить непогано для  мене. Заробіток з реклами склав всього $3.51, але все ще попереду 🙂

6. Facebook, Twitter, VK практично забуті і згадуються лише під час публікацій в блог чи на Youtube. Відчуваю, що інформаційна залежність зникла. Про це я ще напишу детальніше по закінченню стоденки.

7. Поштові розсилки: я відписався від усього можливого. Залишив блоги про ios-розробку, іноземні мови, подорожі та кілька цікавих мені особистих блогів.

8. Звичка вести облік фінансів сформувалася залізно. Жодного дня не пропустив. 10% від надходжень автоматично перераховуються на ощадний рахунок, але зараз складається враження, що всі 100% надходжень одразу треба міняти на долари. Через стрімке зростання курсу долара заощадження в гривні втрачає свою цінність і сенс. Тож правило 10% зараз радше потрібно для формування звички, а не для заощадження як такого.

В цілому результатами я задоволений, але у наступні 50 днів зроблю акцент на харчуванні без солодощів та спробую включити у графік легкі пробіжки, хоча б двічі на тиждень. А як поживають ваші стоденки і нові звички? 🙂

Categories: Особисте

100 днів нових звичок. Дні 51-70. » « Новий кавер: Babak Rahnama – Peyda kon mara (پیدا کن مرا). Відео, акорди та текст.

6 Comments

 1. Inspiring! Keep it up 🙂

 2. А наши привычки ещё живы! 🙂 Выпала целая неделя пробежек, но сегодня я таки проснулась пораньше и таки побежала, чему безмерно рада 🙂 Всё-таки день после утренней пробежки офигенный!!
  И тебе респект! Искренне за тебя радуюсь 🙂

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

*

Copyright © 2023 Нотатки лінгвомана

Theme by Anders NorenUp ↑