Нотатки лінгвомана

Блог про подорожі, країни, мови, програмування, музику, книги та купу інших речей, які мене захоплюють

100 днів нових звичок. Дні 71-90.

Непомітно минуло вже більше 90 днів і я підійшов до завершення 100-денки нових звичок. Сьогодні я пишу звіт за попередні 20 днів, ва вже через 2 тижні писатиму висновки про всі 100 днів. Сьогодні не писатиму багато, зверну увагу лише на ключові речі.

 

 Інформаційна дієта.

Все йде за планом. Із соцмереж користуюся лише Інстаграмом.

Здоров’я.

Переглянув свій підхід до сну на ці 20 днів. Не силував себе прокиданням о 7:00, виріщив прокидатися, коли висплюся, бо важливо було підсили імунітет і не силувати організм недосипанням. Фізичні вправи теж відміняв, але з цього тижня повертаюся до них. Може навіть вдасться трохи побігати 🙂

Професійна діяльність.

Apple затвердили мій англо-узбецький словник. За допомогою цього словника я просто вивчаю чи є у такого продукту аудиторія готова платити за нього $1.99. Поки лише одна людина з США була готова на це.

Закінчив розробку польсько-узбецького словника. Він буде безкоштовним з рекламою всередині. До кінця стоденки вже має з’явитися у вільному доступі в App Store.

Російсько-узбецький словник вже тиждень впевнено тримається на першому місці в категорії “Освіта” та впевнено підбирається до десятки у загальному топі узбецького App Store:
Знімок екрана 2015-04-11 о 16.23.45

У вільний час почав брати невеликі фріланс-проекти в роботу. В свою чергу це відібрало час у вивчення перської мови та у музики. За місяць-два маю знайти правильний баланс.

Читання.

Продовжую читати «Путешествие домой» американського йога Радханата Свамі та почав вивчати теорію розв’язання винахідницьких задач (ТРИЗ) за Альтшуллером.

Іноземні мови.

На жаль, перська та узбецька поки в прольоті, але серйозніше взявся за англйську — записався на курси при компанії, щоб підтягнути граматику та мовлення.
Ось поповнив колекцію лінгвістичних книжок черговим російсько-узбецьким розмовником та арабською граматикою 🙂

Писання.

З писанням як і з раннім підйомом не вийшло, виспатися було важливіше.

Categories: Особисте

Як я вирішив книгу написати. Частина перша. » « 100 днів нових звичок. Дні 51-70.

4 Comments

 1. Ти надихаєш. Дякую)

 2. Блин, спецом зашла почитать итоги стодневки, а их нет)
  Как успехи? Спустя довольно продолжительное время удаётся поддерживать тот же режим, что задавал себе тогда?
  Повторить хочется?

  • Ох, Маша 🙂
   Ось так і закінчилася стоденка, що результати так і залишилися лежати у чорновому вигляді у Еверноуті 🙂
   Режим вже багато разів змінювався, як і багато чого в житті, а повторити таки хочеться.
   Зрозумів для себе, що стоденка для мене була не метою випрацювати певний режим, а швидше інструментом для досягнення певних результатів. Наприклад, за час стоденки мені вдалося дуже сильно просунутися у розробці власних iOS-додатків. Наступного разу буду ставити чіткі цілі і не так багато як минулого 🙂

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

*

Copyright © 2024 Нотатки лінгвомана

Theme by Anders NorenUp ↑